Przychodnia dla Zwierząt | Zespół
113
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-113,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Jakub Buchalski

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Może się pochwalić bardzo dużym doświadczeniem w leczeniu zarówno małych jak i dużych zwierząt gospodarskich. Pracuje w terenie opiekując się stadami bydła i chlewniami.

 

W lecznicy słynie jako świetny internista. Od roku 2016 dumny posiadacz tytułu specjalisty z zakresu chirurgii małych zwierząt i właśnie na tym polu odnosi największe sukcesy.
Dodatkowo posiada dyplom specjalisty d.s. higieny zwierząt rzeźnych i żywności zwierzęcego pochodzenia.

Karolina Łapeta

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W 2012 roku ukończyła podyplomowe studia specjalizacyjne oraz uzyskała dyplom specjalisty z zakresu chorób psów i kotów.Jej specjalnością jest diagnostyka USG i laboratoryjna oraz chirurgia miękka, pasjonuje się także dermatologią i rozrodem małych zwierząt.

Marta Wróbel

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.To bardzo uzdolniony i dociekliwy lekarz. Zajmuje się diagnostyką laboratoryjną , badaniem USG oraz chirurgią miękką. Poza tym pasjonuje się rozrodem małych zwierząt. Zgłębia tajniki behawioryzmu zwierząt, dzięki czemu pomaga właścicielom zrozumieć czasami zagadkowe zachowanie ich czworonożnych przyjaciół.

W 2016 roku uzyskała dyplom specjalisty z zakresu chorób psów i kotów.